Kraków

Ładowanie Wydarzenia
15 Marzec niedziela

Kraków

15 marca 2020, 08:00 - 15 marca 2020, 17:00
Kraków, ulica

Informacje

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców jest największą organizacją pracodawców w Polsce, gdyż reprezentuje głównie małych i średnich przedsiębiorców.

W roku 2020 będzie obchodził 10. rocznicę powstania, w związku z tym powraca do przyznawanych w pierwszych latach działalności nagród przedsiębiorcom. Organizuje je w skali lokalnej, czyli tam, gdzie najprężniej działa mały i średni biznes, w jego matecznikach – regionach.

Zaproszeni goście

Mały i średni biznes posiada wciąż swój wielki, niewykorzystany potencjał rozwojowy. Co prawda to on generuje gross polskiego PKB i zatrudnienia, jednak wciąż nie wykorzystuje wszystkich możliwości przyspieszenia swego rozwoju. Dlatego też w obszarze MŚP wciąż jest duży potencjał na implementacje nowych rozwiązań, zarówno w dziedzinie finansów, ubezpieczeń, IT czy wykorzystania unijnych funduszy przeznaczonych na rozwój.

Dlatego też wydaje się, że gale z wręczaniem nagród dla lokalnych liderów biznesu są znakomitą okazją do nawiązania bezpośrednich relacji biznesowych, by móc rozwinąć swą działalność w perspektywicznym obszarze MŚP.

Począwszy od 2020 roku planujemy rozpocząć uroczystości nagradzania lokalnych liderów biznesu na specjalnych galach, które gromadzić będą najlepsze firmy z regionu.

Główni Partnerzy

Pozostali Partnerzy

Details
Date: 15 marca
Time: 08:00 - 17:00
Miejsce
Venue Name: Kraków
Address: ulica