Kraków

Ładowanie Wydarzenia
18 Czerwiec czwartek

Kraków

18 czerwca 2020, 18:00 - 18 czerwca 2020, 22:00
Best Western Efekt Express, ul. Opolska 14
Kraków, 31-323

Informacje

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców jest największą organizacją pracodawców w Polsce, gdyż reprezentuje głównie małych i średnich przedsiębiorców.

W roku 2020 będzie obchodził 10. rocznicę powstania, w związku z tym powraca do przyznawanych w pierwszych latach działalności nagród przedsiębiorcom. Organizuje je w skali lokalnej, czyli tam, gdzie najprężniej działa mały i średni biznes, w jego matecznikach – regionach.

Zaproszeni goście

Mały i średni biznes posiada wciąż swój wielki, niewykorzystany potencjał rozwojowy. Co prawda to on generuje gross polskiego PKB i zatrudnienia, jednak wciąż nie wykorzystuje wszystkich możliwości przyspieszenia swego rozwoju. Dlatego też w obszarze MŚP wciąż jest duży potencjał na implementacje nowych rozwiązań, zarówno w dziedzinie finansów, ubezpieczeń, IT czy wykorzystania unijnych funduszy przeznaczonych na rozwój.

Dlatego też wydaje się, że gale z wręczaniem nagród dla lokalnych liderów biznesu są znakomitą okazją do nawiązania bezpośrednich relacji biznesowych, by móc rozwinąć swą działalność w perspektywicznym obszarze MŚP.

Począwszy od 2020 roku planujemy rozpocząć uroczystości nagradzania lokalnych liderów biznesu na specjalnych galach, które gromadzić będą najlepsze firmy z regionu.

Główni Partnerzy

Pozostali Partnerzy

Details
Date: 18 czerwca
Time: 18:00 - 22:00
Miejsce
Venue Name: Best Western Efekt Express
Address: ul. Opolska 14
Kraków, 31-323